Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Windows-şifre-kaldırma_result_result

PassFab 4WinKey (Windows şifre kaldırma) İçin İndir

PassFab 4WinKey: En iyi Windows şifre kaldırma programı

Keyfiniz yerin de bilgisayarınızı açtınız takılacaksınız. Birde ne olsun şifresini unuttunuz. İşte sende windows şifremi unuttum diyorsan windows şifre sıfırlama işlemini uygulamak istiyorsan yardımına PassFab 4WinKey windows şifre kaldırma programı koşuyor.

PassFab 4WinKey3

PassFab 4WinKey ile dakikalar içinde  windows kurtarma aracı ile beraber şifrenizi kaldırabilir ve bilgisayarınıza erişebilirsiniz. Windows işletim sisteminin tüm sürümlerini de desteklemektedir.

Windos işletim sisteminde bulunan tüm hesap türlerini temizleyen windows şifre sıfırlama aracı PassFab 4WinKey ile Windows şifrenizi hatırlamasanız bile, zahmetsizce Windows şifresini kaldırabilirsiniz.

PassFab 4WinKey Kullanımı:

İlginizi çekebilir : AnyTrans iPhone Manager (Windows) İndir 8.4.1

Programı açtığınızda karşınıza medya seçim ekranı çıkıyor. Ve sizlere USB flash bellek bir de CD/DVD seçeneği sunuluyor. İleri’ye tıkladığınızda disk oluşturma işlemi başlıyor. Disk oluşturulma işlemi tamamlanınca windows şifresi kaldırma için bilgisayarınızı bu diskten başlatıyorsunuz. Tüm işlemleri sırasıyla işletim sistemini, şifresini unuttuğunuz yönetici kullanıcı hesabını ve “Remove Account Password”ü seçiyorsunuz. Ve mutlu son windows şifre sıfırlama  işlemi tamamlandı işlem tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatarak windows bilgisayarınıza şifresiz giriş yapabilirsiniz.

PassFab 4WinKey Özellikleri:

  • Windows şifre kaldırma
  • Windows şifre sıfırlama
  • Windows yönetici hesabı şifresi kaldırma
  • Windows hesabı kaldırma
  • Yeni Windows hesabı oluşturma
  • Microsoft şifre sıfırlama
  • Windows yerel yönetici hesabı silme

Daha fazla bilgi için üreticinin web sitesini inceleyebilirsiniz: https://www.passfab.com/products/windows-password-recovery.html

PassFab 4WinKey (Windows şifre kaldırma) İçin İndir BENZER İÇERİKLER
PassFab 4WinKey (Windows şifre kaldırma) İçin İndir YAPILAN YORUMLAR