Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Erdem Yeşilada İyileştiren Bitkiler E-Kitap PDF İndir_result

Erdem Yeşilada İyileştiren Bitkiler E-Kitap PDF İndir

  • Ana Sayfa
  • E-KİTAP
  • Erdem Yeşilada İyileştiren Bitkiler E-Kitap PDF İndir

Erdem Yeşilada İyileştiren Bitkiler E-Kitap PDF İndir

Erdem Yeşilada İyileştiren Bitkiler E-Kitap PDF İndir Hakkında:

Bitkilerle tedavi, en çok istismar edilen konuların başında geliyor. Piyasada ne ararsanız var! Konuyla alakasız profesör unvanlarıyla ahkâm kesenler, her derde deva pazarlayanlar, ‘çakma’ ürünleri mucize diye lanse edenler… Halkın güvenini zedeleyen müthiş bir bilgi kirliliği… Oysa insanların talebi çok net: Konunun uzmanı güvenilir bir isimden güvenilir bilgiler!

Prof. Erdem Yeşilada tam da Türk halkının aradığı isim. Kendisi Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi ve Fitoterapi Ana Bilim Dalı Başkanı. Yani ‘bitkilerle tedavi’ konusunun tam göbeğinde bir uzman. Bu alana ilişkin en son bilimsel bulguları yakından takip eden bir araştırmacı akademisyen. ‘Halk ilaçları’ ile ilgili saha çalışmaları yapıyor. 40 yıllık birikime sahip, onlarca makalesi ve kitabı var.

Prof. Yeşilada bu kitabında ‘Hangi hastalığa hangi bitki iyi gelir ve nasıl kullanılmalıdır?’ sorusunun yanıtını veriyor. Merak edilen konulara açıklık getiriyor. Sansasyona kaçmadan kanıta dayalı konuşuyor, doğruyu-yanlışı ayırıyor. Önerdiği her reçeteyi bilimle destekliyor. Ülkemizde bitkilerle tedavi konusuna ‘son nokta’yı koyuyor!

Erdem Yeşilada İyileştiren Bitkiler E-Kitap PDF İndir BENZER İÇERİKLER
Erdem Yeşilada İyileştiren Bitkiler E-Kitap PDF İndir YAPILAN YORUMLAR