Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Turkojan 4 Gold Edition Kullanımı Özellikleri

Turkojan 4 Gold Edition Kullanımı Özellikleri

Turkojan 4 Gold Edition Kullanımı Özellikleri_result

Turkojan 4 Gold Edition Kullanımı Özellikleri, Turkojan Nedir?

Turkojan Windows işletim sistemi için uzaktan yönetim ve denetim sağlamak amacıyla yazılmış bir uzaktan yönetim ve denetim programıdır. Program ile bağlandığınız bilgisayarı kolaylıkla kontrol edip takip edebilirsiniz.

turkojan 4 temiz indir_result

Turkojan 4 Gold Edition Temiz Full İndir

Program hukuka aykırı kullanılıp amacından saptırılıp hack amacıyla başka bilgisayarlara sızmak için kullanılmaya başlanmıştır. Ve programın geliştiricileri hiç bir şekilde hiç bir şeyden sorumlu tutulamaz.

Eğer kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız lütfen Turkojan 4 Gold Edition programını kullanmayın.

Turkojan’ın alabildiği şifrelerin bazıları şunlardır :

ERİŞEBİLİRLİK BÖLÜMÜ:

turkojan indir_result
Uzaktan Yönetim :

Turkojan’ın mükemmel Uzaktan Yönetim (remote control) özelliği sayesinde, bağlandığınız bilgisayarın ekranını görerek, kendi mouse ve klavyeniz ile adeta ikinci bir bilgisayarı kullanıyormuş gibi istediğiniz işlemi gerçekleştirebilir, dosyaları açabilir, yazı yazabilir ve diğer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Webcam Görüntüsü :

Bağlı olduğunuz bilgisayarda web kamera var ise tek bir tuşa tıklayarak kamerayı açabilir ve canlı olarak birebir takip edip bu görüntüleri kayıt edebilirsiniz.

Ses Alma :

Bağlandığınız bilgisayarda mikrofon mevcutsa yine tek bir tuşa tıklayarak konuşulanları ve ortamdaki sesleri duyabilir ve kayıt edebilirsiniz.

Turkojan 4 gelişmiş servis yöneticisiyle karşı bilgisayarda çalışan servisleri listeleyebilir, seçtiğiniz servisi kaldırabilir,çalıştırabilir veya kapatabilirsiniz.

İLETİŞİM BÖLÜMÜ :

Server ile Chat :

Bu özellik sayesinde kullanıcınızla anlık mesajlaşabilirsiniz, kullanıcınz siz izin vermedikçe chat ekranını kapatamaz ve sizinle konuşmayı reddedemez,chat ekranı sizin belirlediğiniz büyüklüktedir,isterseniz ekranın tamamını kaplatarak kullanıcınızın başka bir şeyle ilgilenmesini engelleyebilirsiniz.

Servera Mesaj Yolla :

Bağlandığınız bilgisayara sahte hata mesajları göstertebilirsiniz ve kullanıcıınızın bu mesajlara verdiği tepkileri canlı olarak takip edebilirsiniz.

Site Yasakla :

Bu özellik sayesinde ******nuzun, çalışanlarınızın ve kontrolunuz altında bulunan diğer kişilerin girmesini istemediğiniz site adreslerini yasaklayabilirsiniz.

SERVER AYARLARI BÖLÜMÜ :

Turkojan 4 Gold Edition Kullanımı Özellikleri indir_result

Daha önce oluşturduğunuz serverlarla ilgili ayarlamaları buradaki bölümden yapabilirsiniz.

SİSTEM BİLGSİ :

Sistem Bilgisi Al :

Bu özellik sayesinde karşı bilgisayarın sistem özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kurulu Programları :

Bu bölümde ise karşı bilgisayarda kurulu bulunan tüm programların listesini ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

EĞLENCE BÖLÜMÜ :

Eğlence Menüsü :

Turkojan Eğlence menüsü ile Karşı bilgisayarda CD-Rom açıp kapayabilir, masaüstü ve başlat tuşunu gizleyebilirsiniz. Eğlence Menüsünde bulunan özellikler

sayılanlardan ibaret degildir. Extra Eğlence kısmında ekranı ters çevirebilir, ekrana istediğiniz sayıda mesaj gönderebilirsiniz.

Server Editör :

Yeni ve geliştirilmiş server editörü ile, iki farklı server hazırlanabilmektedir. Yardım Modunda (görülebilir) hazırladığınız server, bağlanmak istediğiniz bilgisayarda çalıştırıldığında

görünür bir biçimde açılacak ve kullanıcının kapat tuşuna basmasıyla otomatik olarak kapatılabilecektir. Bu özellik kısa sureli uzaktan yardım işlemleri için idealdir.
Gizli modda ise server tamamen gizli olarak çalışmaktadır.

Turkojan 4 Gold Edition Kullanımı Özellikleri YAPILAN YORUMLAR