Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Havij Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Havij v1.17 Pro Full İndir?

Havij Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Havij v1.17 Pro Full İndir?

Havij Nedir Nasıl Kullanılır Havij v1.17 Pro Full İndir

Havij Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Havij Programı Nedir ?

Havij Nedir Nasıl Kullanılır Havij v1.17 Pro Full İndir

Havij programını indirmek için : Havij v1.17 Pro Full Crack Temiz İndir

Havij Nedir ? Nasıl Kullanılır ? bir çok özelliği bulunan admin panel ve md5 kırma programıdır. Safe3 programı ile SQL Tabanlı bulduğumuz sql injection açıkları ile bu program sayesinde deşifre edebiliriz. Programın kullanımı gayet kolaydır.

1- Havij’i açıyoruz ve üst kısımda açıklı url yazılacak adlı bölüme sql açığı bulunan url adresini yazdıktan sonra Analyz butonuna basıp programı taramaya alıyoruz çalıştırıyoruz.

2-En alt bölümde status kelimesinin altında log tutulur yani taranan sayfalar. Tarama bitten sonra İnfonun hemen yanın da bulunan Tables kısmı aktif olacaktır. Sonra get tables butonuna basıp veritabanında ki tabloları çekelim.

Havij Nedir ? Nasıl Kullanılır ? adlı makalemize 3. başlık ile devam ediyoruz.

3- Get tables kısmında karşımıza bir tablo listesi gelecektir. Burada bize lazım olan tabloları seçip içinde ki kolonları çekmeliyiz. Yani seçtikten sonra Get Columns tuşuna basmalıyız.

4-Sonuç olarak hoop dedik kullanıcı adı şifreyi aldık.

5-Evet kullanıcı adını ve şifreyi bulduk ama daha işimiz bitmedi kullanıcı adını ve şifreyi kaydettikten sonra sıra sitenin admin panel’ini bulmaya geldi. Bu ise çok kolay Find admin bölümüne gelip sitenin url’ni yazıyoruz ve start butonuna basıyoruz ve admin panelini buluyoruz.

6-Admin panel’ini de bulduğumuza göre sırada MD5 ile şifre kırma var. Aşağıdaki adımları tek tek izlediğinizde bunu da rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

İlk olarak sitenin MD5 Hash’ini bulmak zorundayız bunu internette kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ardından Havij programı’na gelip bu hash’i istenilen kısma giriyoruz.

Havij Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Havij v1.17 Pro Full İndir? YAPILAN YORUMLAR