Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

PREMIUM VPN

PREMIUM VPN gönderen PREMIUM VPN Ekran Görüntüsü 1 PREMIUM VPN Ekran Görüntüsü 2 PREMIUM VPN Ekran Görüntüsü 3 PREMIUM VPN Ekran Görüntüsü 4 PREMIUM VPN Ekran Görüntüsü 5 PREMIUM VPN Ekran Görüntüsü 6 PREMIUM VPN Ekran Görüntüsü 7
PREMIUM VPN Açıklaması
PREMIUM VPN, yıldırım hızında bir uygulamadır ve ücretsiz VPN proxy hizmeti sağlar. Herhangi bir konfigürasyona gerek yoktur, sadece bir tuşa tıklayın, İnternet’e güvenli ve anonim olarak erişebilirsiniz.

PREMIUM VPN Açıklaması

İnternetin güvenliği ve güvenliği söz konusu olduğunda, PREMIUM VPN önemli bir araçtır. Bağlantınızı şifreler, böylece üçüncü taraflar çevrimiçi etkinliğinizi izleyemez ve bu da onu tipik bir proxy’den daha güvenli hale getirir.

Amerika, Avrupa ve Asya’yı içeren küresel bir VPN ağı kurduk ve yakında daha fazla ülkeye yayıldık. Çoğu sunucunun kullanımı ücretsizdir, bayrağa tıklayabilir ve istediğiniz zaman sunucuyu değiştirebilirsiniz.

Neden PREMIUM VPN’i seçmelisiniz?
✓ Çok sayıda sunucu, yüksek hızlı bant genişliği
✓ VPN kullanan uygulamaları seçin (Android 5.0+ gereklidir)
✓ Wi-Fi, LTE / 4G, 3G ve tüm mobil veri taşıyıcıları ile çalışır
✓ Sıkı kayıt tutmama politikası
✓ Akıllı seçim sunucusu
✓ İyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü, birkaç REKLAM
✓ Kullanım ve zaman sınırı yoktur
✓ Kayıt veya yapılandırma gerekmez
✓ Hayır ek izinler gerekli

Dünyanın en hızlı güvenli sanal özel ağı olan PREMIUM VPN’i indirin ve hepsinin tadını çıkarın!

PREMIUM VPN bağlantısı başarısız olduysa, endişelenmeyin, sorunu düzeltmek için şu adımları takip edebilirsiniz:
1) Bayrak simgesine
tıklayın 2) Sunucuları kontrol etmek için yenile düğmesine tıklayın
3) Yeniden bağlanmak için en hızlı ve en kararlı sunucuyu seçin

Önerinizi ve büyümesini sürdürmek ve daha iyi hale getirmek için iyi bir puan.

VPN ile ilgili tanıtım

Bir sanal özel ağ (VPN), özel bir ağı genel bir ağ üzerinden genişletir ve kullanıcıların, bilgi işlem cihazları doğrudan özel ağa bağlıymış gibi paylaşılan veya genel ağlar üzerinden veri gönderip almasını sağlar. Bu nedenle VPN üzerinden çalışan uygulamalar, özel ağın işlevselliğinden, güvenliğinden ve yönetiminden yararlanabilir.

Bireysel İnternet kullanıcıları, coğrafi kısıtlamaları ve sansürü aşmak veya kişisel kimlik ve konumu korumak amacıyla proxy sunuculara bağlanmak için işlemlerini bir VPN ile güvence altına alabilir. Bununla birlikte, bazı internet siteleri coğrafi kısıtlamalarının aşılmasını önlemek için bilinen VPN teknolojisine erişimi engeller.

VPN’ler çevrimiçi bağlantıları tamamen anonim yapamazlar, ancak genellikle gizliliği ve güvenliği artırabilirler. Gizli bilgilerin ifşasını önlemek için VPN’ler tipik olarak tünel oluşturma protokolleri ve şifreleme tekniklerini kullanarak yalnızca kimliği doğrulanmış uzaktan erişime izin verir.

Mobil sanal özel ağlar, VPN’nin bir uç noktasının tek bir IP adresine sabitlenmediği, bunun yerine hücresel taşıyıcılardan gelen veri ağları gibi çeşitli ağlarda veya birden çok Wi-Fi erişim noktası arasında dolaştığı ayarlarda kullanılır. Mobil VPN’ler, kolluk kuvvetlerine, bir mobil ağın farklı alt ağları arasında seyahat ederken bilgisayar destekli gönderme ve suç veritabanları gibi görev açısından kritik uygulamalara erişim sağladıkları kamu güvenliğinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

PREMIUM VPN YAPILAN YORUMLAR